Farshido Larimian, Eve 03
Farshido Larimian
Eve 03, 2022
60cm x 25cm
signiert, datiert
| Work | #697 |
| Anfangsdatum | 05/04/2023 08:00 |
| Enddatum | 11/04/2023 21:00 |
| Steuern | 5.6% |
| Total fällig | 2.380 € |
Farshido Larimian, Eve 03