Ali Zare, A Wednesday was the beginning
A Wednesday was the beginning, 2023
Öl auf Leinwand
150cm x 100cm x 3cm
signiert, datiert
| Work | #675 |
| Anfangsdatum | 09/03/2023 12:00 |
| Enddatum | 13/03/2023 21:06 |
| Steuern | 13% |
| Aktueller Preis | 3.700 € |
| Total fällig | 5.230 € |