Sheila Grace Tan, Woody Barrelson
Sheila Grace Tan
Woody Barrelson, 2023
Gemälde / Acryl
107cm x 80cm
signiert, datiert
A piece based on observations during a visit to the botanical gardens in autumn.
Work | #927 |
Anfangsdatum | 16/06/2023 08:00 |
Enddatum | 25/06/2023 22:00 |
Steuern | 5.6% |
Aufgeld | 25% |
Aktueller Preis | 1.290 € |
Total fällig | 1.700 € |