Alina Sokolova, Wrong camouflage in a wrong environment
Alina Sokolova
Wrong camouflage in a wrong environment, 2022
90cm x 60cm
signiert, datiert
| Work | #861 |
| Anfangsdatum | 16/06/2023 08:00 |
| Enddatum | 25/06/2023 22:00 |
| Steuern | 5.6% |
| Aktueller Preis | 1.890 € |
| Total fällig | 2.490 € |