Alina Sokolova, How to carry and to be carried
Alina Sokolova
WikiHow: How to carry and to be carried, 2022
150cm x 170cm
signiert, datiert
| Work | #368 |
| Anfangsdatum | 16/06/2023 08:00 |
| Enddatum | 20/07/2023 19:00 |
| Steuern | 5.6% |
| Aktueller Preis | 4.850 € |
| Total fällig | 6.400 € |